15604.
397. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Sport, sakk, hegymászás
2 000 Ft
Dr. Fehér Dezső: Kincsem, a csodakanca. Bp., [1990], Hungarovideo. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, helyenként foltos lapokkal. + Dr. Fehér Dezső, Török Imre: Százéves a magyar ügetőversenyés. 1883-1983. Bp., 1983, Mezőgazdasági Kiadó/Magyar Lóverseny Vállalat. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott papír védőborítóban.