A. M. Lukin: Ejtőernyős-sport. Ford.: Kőkényesi Tamásné. Bp.,1956,Néps... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/397/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Sport-sakk-hegymaszas~2000002/A-M-Lukin-Ejtoernyos-sport-Ford-Kokenyesi-Tamasne-Bp-1956-Nepszava-Kiadoi-felvasz~II2322453
2322453
15613
397
Books: Sports, Chess, Alpinism
Leírás: A. M. Lukin: Ejtőernyős-sport. Ford.: Kőkényesi Tamásné. Bp.,1956,Népszava. Kiadói félvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, firkált lapokkal. Megjelent 2570 példányban.
: karap_norbert