Könyvek: Sport, sakk, hegymászás

Tételek száma: 44

Alexander Petho: Billiárd és snooker. Bp., 1992. Pethő. Kiadói papírkötésben
15612.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
A. M. Lukin: Ejtőernyős-sport. Ford.: Kőkényesi Tamásné. Bp.,1956,Népszava. Kiadói félvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, firkált lapokkal. Megjelent 2570 példányban.
15613.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Graeme Addison: Rafting. Ford.: Németi Tamás. Bp., 2003, Totem Plusz. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15614.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15615.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Bilek István: Örökös sakkban. Bp.,1987, Sport. Kiadói papírkötés.
15616.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15617.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15618.

Kikiáltási ár:
800 Ft
15619.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Golf diary/ Golf napló. Máyer Nyomda és Könyvkiadó, 2011
15620.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Dr. Ócsag Imre, Szidnainé Dr. Csete Ágnes: Lóra, gyerekek! Voltizsálás. Bp., 1986, Mezőgazdasági Kiadó. Színes és fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kissé ázott, hullámos lapokkal.
15621.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15622.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
15623.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft