16616.
397. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Militária - Katonaság
100 Ft
Szomory Dezső: Harry Russel-Dorsan a francia hadszintérről. Bp., 1918, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt., 1 t.(a szerző hártyapapírral védett, beragasztott fényképe)+261 p. Átkötött kopott félvászon-kötés, kissé foltos lapszélekkel, kissé sérült gerinccel, intézményi bélyegzővel, részben felvágatlan lapokkal.