1 200 Ft
3,24 EUR, 3,53 USD
Szegedy-Maszák Aladárné - Stumpf Károlyné: A magyar úriasszony háztartása. Szerk.: - -. Bp.,1934, Magyar Asszonyok Nemzeti Szövetsége. Második kiadás. Kiadói egészvászon kötés,kopott, kissé foltos borítóval, az elülső szennylapon és kötéstáblán firkával, laza kötéssel.