2 400 Ft
20
Magyar Lakodalom. (Vőfélykönyv.) Összeáll.: Dr. Csűry Bálint. Kolozsvár/Cluj, 1927., Minerva, 74+1 p. Második kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, a címlapon intézményi bélyegzőkkel, két lapon jegyzettel, egy lap foltos.