Szárnyas fajták (Hühnerrassen). Litográfia, papír. Üvegezett fa keretb... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/397/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Metszetek~500004/Szarnyas-fajtak-Huhnerrassen-Litografia-papir-Uvegezett-fa-keretben-19-5x27-5-cm~II2421920
2421920
10624
397
Engravings
Leírás: Szárnyas fajták (Hühnerrassen). Litográfia, papír. Üvegezett fa keretben. 19,5x27,5 cm
: pelikán_kristóf