Metszetek Tételek száma: 59
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2416120
10638
397
Engravings
cca 1900 Ausztrál népfajok litográfia a Pallas lexikonból. Üvegezett keretben, Külső méret 40x35 cm 2416118
10639
397
Engravings
cca 1900 Áfrikai népfajok litográfia a Pallas lexikonból. Üvegezett keretben, Külső méret 40x35 cm 2422721
10640
397
Engravings
George Cruikshank (1792-1878): The Gin shop, 1829. Nyomat, papír. Sérült, kissé foltos. Üvegezett fa keretben. 24x37,5 cm 2416109
10641
397
Engravings
1830 A Családi kőr divatképei. Színes kőnyomat, litográfia, üvegezett keretben. 18x27 cm 2416102
10642
397
Engravings
cca 1900 Címerek. Litográfia a Pallas lexikonból. Üvegezett keretben, Külső méret 40x35 cm 2416100
10643
397
Engravings
cca 1900 Kaktuszok és kaktusztermetű kövér növények. Litográfia a Pallas lexikonból. Üvegezett keretben, Külső méret 40x35 cm 2420228
10644
397
Engravings
Madarakat ábárzoló színezett rézmetszet. XVIII. sz. Üvegezett keretben. 19x25 cm 2421625
10645
397
Engravings
1810 Napoleon kőnyomatú portré üvegezett keretben. / Napoleon lithograpny in glazed frame 30x20 cm 2421622
10646
397
Engravings
cca 1840 Ludwig Rohbock (1820-1883): Gödöllői kastély acélmetszet, üvegezett keretben, 14x21 cm / steel-engraving, framed, page size: 14x21 cm 2421620
10647
397
Engravings
cca 1840 Moszkva. Ivan Velekoi acélmetszet. Üvegezett keretben. 10x15 cm / Moscow steel engraving 2421638
10648
397
Engravings
Gazda ember, Döbrögi. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzés nélkül. kicsi kopással 24 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft