Aros Éva (1973-): Agora, Sziget, 2000 (készült a Sziget Fesztivál Agor... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/397/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Aros-Eva-1973-Agora-Sziget-2000-keszult-a-Sziget-Fesztival-Agora-nemzetkozi-alkototabo~II2355647
2355647
10008
397
Kikiáltási ár:
7 000 Ft 18,92 EUR , 20,59 USD
Leírás: Aros Éva (1973-): Agora, Sziget, 2000 (készült a Sziget Fesztivál Agora nemzetközi alkotótábora alatt). Akvarell, tus, papír, jelzett, 37×52 cm
: karap_norbert