Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Kikiáltási ár:
26 000Ft
Ajánlatom:
Ft
Leírás:
Olvashatatlan jelzéssel: Vízparti táj (Balaton?). Olaj, vászon. Dekoratív, historizáló stílusú keretben. 70x100 cm CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL! NEM POSTÁZZUK