Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Kikiáltási ár:
15 000Ft
32
Ajánlatom:
Ft
Leírás:
Jelzés nélkül: Hegyvidéki táj. Akvarell, ceruza, karton. Hátoldalán Brodszky Sándor hagyatéki bélyegzővel és Magyar Nemzeti Galéria bírálati címkéjével. Üvegezett fa keretben. 16,5x24,5 cm.