cca 1861-1921 Bachruch Antal osztrák-magyar kristály likőrös üveg dugóval, jelzett ezüst (Ag) szerelékkel és kupakkal. Csiszolt, kisebb kopásokkal, a nyak belső felén repedéssel, m: 15 cm