Zsolnay búzavirág mintás porcelán mini kaspó, d: 5 cm, m: 5,5 cm, jelz... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/396/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Zsolnay-buzavirag-mintas-porcelan-mini-kaspo-d-5-cm-m-5-5-cm-jelzett-apro-kopasnyomokka~II2408895
2408895
11174
396
Leírás: Zsolnay búzavirág mintás porcelán mini kaspó, d: 5 cm, m: 5,5 cm, jelzett, apró kopásnyomokkal
: nagy_andras