Zsolnay búzavirág mintás porcelán gyertyatartó, kézzel festett, jelzet... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/396/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Zsolnay-buzavirag-mintas-porcelan-gyertyatarto-kezzel-festett-jelzett-kis-kopassal-m-14-~II2412746
2412746
11176
396
Leírás: Zsolnay búzavirág mintás porcelán gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, kis kopással, m: 14 cm
: nagy_andras