Herendi Terus Rust (TSHH) mintás kistányér. Kézzel festett, jelzett, k... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/396/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Herendi-Terus-Rust-TSHH-mintas-kistanyer-Kezzel-festett-jelzett-kopott-aranyozassal-d18-~II2391340
2391340
11120
396
Kikiáltási ár:
2 000 Ft 5,41 EUR , 5,88 USD
Leírás: Herendi Terus Rust (TSHH) mintás kistányér. Kézzel festett, jelzett, kopott aranyozással .d:18,5
: karap_norbert