Herendi Macao mintás, nyulas bonbonniere fedő + nem hozzá való alj. Ké... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/396/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Herendi-Macao-mintas-nyulas-bonbonniere-fedo-plus-nem-hozza-valo-alj-Kezzel-festett-jelzett-ki~II2405918
2405918
11129
396
Leírás: Herendi Macao mintás, nyulas bonbonniere fedő + nem hozzá való alj. Kézzel festett, jelzett. kis kopással d: 9,5 cm
: karap_norbert