2 000 Ft
5,41 EUR, 5,88 USD
Österr. Edelkeramik áttört, gyümölcsös kerámia tál, jelzett, kopással, kis lepattanásokkal, mázhibákkal, javításokkal. d: 26 cm, m: 10,5 cm