Kerámiák Tételek száma: 80
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2363035
11027
396
Art-ceramics
Szőlőmotívumos mázas kerámia fali tál, sérült mázzal, lepattanással, jelzett, d: 19 cm 2348179
11028
396
Art-ceramics
Fazék. XIX. sz. mázas cserép. Kézzel festett, sérült m: 18 cm 2404284
11029
396
Art-ceramics
Bodrpgkeresztúri mázas kerámia tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan.d: 22,5 cm 2404554
11030
396
Art-ceramics
Nagy méretű kínai padlóváza. Kézzel festett, mázas kerámia. jelzsé nélkül, minimális kopással. 49 cmn 2311163
11031
396
Art-ceramics
Kerámia kiöntő, m: 13 cm és 6 db likőrös (?) csésze készlet, d: 5,5 cm, m. 2,5 cm mindegyik matricás, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal 2359893
11032
396
Art-ceramics
2 db festett mázas kerámia gyertyatartó, kis lepattanásokkal, m: 8 cm, 12 cm 2365489
11033
396
4600
Art-ceramics
3 db spanyol "Carmen" női figura, mázas kerámia, kézzel festett, jelzés nélkül, mázhibákkal, apró kopásnyomokkal, m: 22 és 23,5 cm 2227462
11034
396
Art-ceramics
Katedrális, mázas kerámia falikép, jelzett, apró mázhibákkal, 16,5×8,5 cm 2173808
11035
396
Art-ceramics
2 db mázas kerámia figura, jelzés nélkül, m: 12 cm 2391217
11036
396
Art-ceramics
Habán másolat kerámia korsó, kézzel festett, jelzett, sérült és javított fém fedéllel, m: 25 cm 2327818
11037
396
Art-ceramics
Festett kerámia lány figura, lepattanással, m: 24 cm 2332851
11038
396
Art-ceramics
2 db barna mázas, kerámia, 1/2l-es kubai söröskorsó, egyiken lepattanással, repedéssel, m: 13 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft