Kerámiák Tételek száma: 80
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2405861
11012
396
Art-ceramics
Art deco kerámia fali dísz Madonna a kis Jézussal. Jelzés nélkül, töredékes címkével. Mázas kerámia, kopásokkal. 32x18 cm 2411007
11013
396
Art-ceramics
Art deco kalapos kislány figura, fali dísz, mázas kerámia, kopásokkal. 17x10 cm 2410712
11014
396
Art-ceramics
Schütz Blansko virágos tál, kézzel festett mázas fajansz, jelzett, minimális, hátsú lepattanással , d:35 cm / Schutz Blansko wall plate, signed, tiny crack, hand painted 2389042
11015
396
Art-ceramics
Art deco kerámia fali dísz, kézzel festett, jelzés nélkül, egyiken nagyobb, a másikon apróbb lepattanások, mindkettőn kopásnyomok, 10×11 és 13×9 cm 2404240
11016
396
Art-ceramics
Retro mintás Tófej váza. Mázas kerámia, geometrikus mintákkal, kézzel festett. Hibátlan. 31 cm 2388091
11017
396
Art-ceramics
Plasztikus mintával díszített fajansz kancsó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 25,5 cm 2389377
11018
396
4800
Art-ceramics
Kerámia rózsacsokor, kézzel festett, jelzés nélkül, lepattanásokkal, d: 17 cm 2389065
11019
396
Art-ceramics
Irizáló kerámia váza, jelzés nélkül, m: 17 cm 2374330
11020
396
Art-ceramics
Sárkányos padlóváza. Vietnami, mázas kerámia. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 40 cm 2391379
11021
396
Art-ceramics
Retro kerámia hamutál és snackes edény. Jelzettek, hibátlanok. d: 14 cm, d: 12,5 cm. 2407242
11022
396
Art-ceramics
Elefánt, mázas kerámia, apró mázhibákkal, jelzett (címkén Uzor, talpán RA jelzéssel), m: 16 cm, h: 20 cm 2363066
11026
396
Art-ceramics
Narancsszínű kétszájú mázas kerámia váza, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 13 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft