Sportdíjak és sport emlékérmek Tételek száma: 47
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2406674
30716
396
8500
Sports awards and sports commemorative medals
Numizmatika
Papp László (1947-) 1992. "Barcelonai Olimpia - Magyar Csapat - Vízilabda" Ag emlékérem dísztokban, tanúsítvánnyal (30,69g/0.925/42,5mm) T:PP patina 2411878
30717
396
Numizmatika
1993. "Magyarország-Anglia 6:3 - 1953. Nov. 25." aranyozott fém emlékérem tokban (42,5mm) T:2 oxidáció 2404506
30718
396
Numizmatika
1995. "Újpesti Tornaegylet (UTE)" kétoldalas centenáriumi Br emlékérem (32mm) T:1 (eredetileg PP) 2406669
30719
396
8500
Numizmatika
1995. "Újpesti Tornaegylet (UTE)" kétoldalas, centenáriumi, jelzett Ag emlékérem, lila-fehér díszdobozban (16,37g/0.925/32mm) T:PP 2408492
30720
396
Numizmatika
2000. "Nemzetközi Atlétikai Szövetség" egyoldalas ezüstözött emlékérem (60mm) T:2,2- ph. 2345164
30721
396
Numizmatika
2010. "30. Úszó Európa Bajnokság" eozin mázas Zsolnay porcelán emlékplakett, eredeti tokban (88mm) T:1 2336761
30722
396
Numizmatika
Csehszlovákia ~1930. "Jövődet ép tested védi / Csehszl. Magyar Testnevelő Szövetség" Br és ezüstözött Br díjérem (40mm, 2xklf) T:2-
Czechoslovakia~1930. "Your healthy body defends your future / Hungarian Association of Physical Education in Czechslovakia" Br and silvered Br medallion (40mm, 2xdiff) C:VF 2390703
30723
396
Numizmatika
Franciaország 2005. "Bagneux városháza / Sport díjérem 2005" aranyozott, műgyantás fém díjérem nyakszalagon, eredeti tokban (80mm) T:1
France 2005. "Town hall of Bagneux / Sport medallion 2005" gilt metal sport medallion on neck ribbon, in original case (80mm) C:UNC 2409877
30724
396
Numizmatika
Franciaország DN Br sportérem füllel. Szign.: Volterra (24mm) T:2
France DN Br medallion with ear. Sign: Volterra (24mm) C:XF 2392440
30725
396
500
Numizmatika
Anglia 1998. "Paul Gascoigne - Midfield / 1998 Az angol csapat hivatalos éremgyűjteménye" futball emlékérem (27mm) T:1-,2
England 1998. "Paul Gascoigne - Midfield / 1998 "The Official England Squad Medal Collection" soccer commemorative medallion" futball emlékérem (27mm) C:AU,XF 2391776
30726
396
Numizmatika
NSZK 1972. "1. Nemzetközi Túranap S.C. Wasentegernbach 1972" ezüstözött fém jelvény "DESCHLER MÜNCHEN 90" gyártói jelzéssel (100x50mm) + "3. Nemzetközi Túranap, Vilsbiburg 1972" aranyozott, festett fém jelvény (95x44mm) + "EGL Harting 1972" aranyozott fém jelvény szalagon "DESCHLER MÜNCHEN 90" gyártói jelzéssel (128x52mm) T:1-
FRG 1972. "1. Int. Volkswandertag (1st International Hiking Day) S.C. Wasentegernbach 1972" silver plated metal badge with makers mark "DESCHLER MÜNCHEN 90" (100x50mm) + "3. Internatioinale Volkswanderung (3rd International Hiking Day) Vilsbiburg 1972" gilt, painted metal badge (95x44mm) + "RGL Harting 1972" gilt metal badge with ribbon, with makers mark "DESCHLER MÜNCHEN 90" (128x52mm) C:AU 2391756
30727
396
Numizmatika
NSZK 1972. "Wartenbergi Túranap 1972 - Luis Trenker" + "Moosburgi túrabarátok - Téli túra" aranyozott, festett Br és Br jelvények szalagon (90x48mm, 85x53mm) T:1-
FRG 1972. "Volkswandertag Wartenberg (Hiking Day of Wartenberg)" + "Wanderfreunde Moosburg (Hiking Friends of Moosburg" gilt, painted Br and Br badges on ribbon (90x48mm, 85x53mm) C:AU Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft