1947. "Európai Vasutas Labdarúgó Bajnokság - Budapest 1947" aranyozott fém sport emlékérem, eredeti dísztokkal, a dísztok fedlapján vasutas logó valamint "BUDAPEST 1947" felirat, belső oldalán nehezen kiolvasható "BOCZÁN KÁROLY" jelzéssel (46mm) T:1- kopott aranyozás
Boldogfai Farkas Sándor (1907-1970) ~1951. "Magyar Labdarúgó Játékvezetők Testülete / Becsülettel a Szocialista Sportért" kétoldalas Br emlékérem, eredeti dísztokban (88mm) T:1-
1979. "I. Női Vitorlázórepülő Európa Bajnokság - 1979. júl. 22. - aug. 5. - Dunaújváros, Hungária" egyoldalas, festett Al plakett (80x104mm) T:2,2- hátoldalon ragasztásnyom
1979. "NB II. Férfi Keleti csoport bajnokcsapat edzőjének" fém emlékplakett a másodosztályú bajnokságát megnyerő szegedi SZEOL AK kosárlabdacsapatának vezetőedzőjének, eredeti tokban (81x118mm) + 1974. Br sportérem füllel, tokban (36mm) T:1-