11527.
396. Lezárult gyorsárverés
Szobrok, kisplasztikák, plakettek
2 600 Ft
7,03 EUR, 7,65 USD
Bezdány Zsolt: Panoráma. Bőr kép, plasztika. Jelzett a hátoldalán. Keretben. 27,5x34 cm