Órák Tételek száma: 30
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2411113
11582
396
100000
Watches
Cartier Must de Cartier Vermeil kvarc női karóra, aranyozott tokkal, köves koronával, pótolt bőr szíjjal, eredeti hibátlan állapotú dobozában, szép állapotban. d: 28 mm
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
2411989
11583
396
11000
Watches
Jantar szovjet felsütős, ingajáratos falióra működik, kulcssal. Műanyag alsó rész lejár. 45 cm 2411971
11584
396
Watches
Art deco kandalló óra felesütős, inga járatos szerkezettel, kulccsal, nem működik, de szép állapotban. 40x22 cm 2412645
11585
396
Watches
Mercedes-Benz kvarc karóra rozsdamentes fém tokkal, fém pánttal, vízálló, holdfázissal, naptár funkcióval, új állapotban, eredeti bőr díszdobozában. d: 35 mm 2412865
11586
396
Watches
Junghans art deco asztali óra krómozott fém. Nem működik 19x11 cm 2412979
11587
396
30000
Watches
1931 Nagyméretű, aranyozott fém örökjáratos, torziós ingás asztali óra, porcelán számlappal, üvegbúrával, kulccsal, jelzett szerkezettel, talpán "Halasi Pénzintézetek díja 1931. szept. 6." felirattal, kisebb kopásnyomokkal, egyébként jó állapotban. m: 42 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft