Fényképezőgépek, kamerák, kellékek Tételek száma: 18
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2407455
11600
396
Cameras, film, accesories
~ 1940 Kodak Retinette II B fényképezőgép, eredeti, kopott bőrtokjában, szíjjal 2406271
11601
396
Cameras, film, accesories
90 db használatlan, üveges diakeret dobozában, hozzá egy dianézővel 2406266
11602
396
Cameras, film, accesories
3 db 100 férőhelyes adagoló diafilm néző készülékhez. Reflekta, Enna. 2410286
11603
396
Cameras, film, accesories
Keystone 8 mm kamera. Modell K 2411369
11604
396
Cameras, film, accesories
Agfa Super Silette kisfilmes fényképezőgép, Solinar 1:3,5/45 objektívvel, működő állapotban bőr tokkal / Vintage Agfa Silette camera, in working condition 2411718
11605
396
Cameras, film, accesories
Régi műtermi fényképezőgép fa váza több részből réz szerelékekkel XIX. sz. második fele. 32x29 cm hozzá két fém kazetta Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft