1 800 Ft
4 db porcelán díszítőelem, ebből 3 db matricás, hajó motívumos kézzel festett, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, d: 5,5 és 6,5 cm közötti méretben + 1 db fém díszítőelem Mozart szobor illusztrációval, matricás, kopott, 6,5x4,5 cm