1 000 Ft
2,70 EUR, 2,94 USD
Ötödik olvasókönyv. A katholikus népiskolák ötödik és hatodik osztálya számára. Szerk.: Bárány Ignác. Bp., 1890, Szent István-Társulat, 460+VII p. VIII. kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, hiányzó gerinccel, de a könyvtest egyben van.