F. W. Up de Graff: Az Amazonasz őserdeiben. Ford.: Halász Gyula. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., 1933, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, a borítón kis kopásnyomokkal.