https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/396/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Utazas-helytortenet~1000001/Csatkai-Endre-es-masok-Sopron-es-kornyeke-muemlekei-Magyarorszag-muemleki-topografiaja~II2406051
2406051
15020
396
Books: Travelling, Local History
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
LeÃrás:
Csatkai Endre és mások: Sopron és környéke műemlékei. Magyarország műemléki topográfiája II. kötet. Győr-Sopron megye műemlékei I. rész. Bp., 1956, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: pelikán_kristóf