15063.
396. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 200 Ft
Cholnoky Jenő: Utazásaim, élményeim, kalandjaim. Bp., 1942, Pantheon, 396 p. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal, fekete-fehér fotókkal. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.