15010.
396. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
3 800 Ft
1879 Budapest Főváros Dunabalparti (volt pesti) részén megállapított új és régi helyrajzi és házszámok mutatókönyve. Szerk.: a Fővárosi Mérnöki Hivatal Földmérési szakosztálya által. Bp.,1879, Pesti Könyvnyomda Rt., 4+544 p. Későbbi átkötött aranyozott gerincű félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, intézményi bélyegzővel.