Könyvek: Technika Tételek száma: 30
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2381422
17741
396
Books: Technics
A repülőgép és a repülés. Szerk.: Dr. Abody (Anderlik) Előd. Bp.,(1942), Pósa Károly, Stephaneum. Kiadói egészvászon-kötés javított gerinccel 2412081
17742
396
Books: Technics
Horváth Endre: A bőr cserzése, kikészítése, festése ésa bőrfeldolgozóipar segédanyagai. Népszava Műszaki Könyvei 21. Bp., én., Népszava. Kiadói papírkötés, kissé szakadt gerinccel, foltos borítóval. 2405168
17743
396
Books: Technics
N. Czike Gábor: A magyar termelőtársadalom megszervezése. Nemzetszervezés I. kötet. Szeged, Szent István Társulat, 1935. Papírkötés, kis szakadással a szélén. 2405940
17744
396
Books: Technics
N. Czike Gábor: A kultúra, mint nemzetszervező erő. Nemzetszervezés II. kötet. Szeged, Szent István Társulat, 1936. Papírkötés, kis szakadással a szélén. 2410302
17745
396
Books: Technics
Trabant 601 javítási segédkönyv. Szerk.: Hack Emil. Bp., 1981, Műszaki Könyvkiadó. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban. 2407138
17746
396
Books: Technics
1915 A Rimamurány-Salgótarjáni Vasmű Rt. Hengerelt Vasgyártmányainak Szelvény-gyűjteménye. 1915. Bp., 1915, Posner-ny. Kiadói kopott, foltos egészvászon-kötés. 2412070
17747
396
Books: Technics
Szacsva Erzsébet: A csipkekötés technikája. Bp.,1950,Művelt Nép. Kiadói papírkötés, kissé foltos lapokkal és hátsó borítóval. 2405757
17748
396
Books: Technics
"T-52". "TRV Szuper" Személygépkocsi-rádió. Kraftwagenempfänger. Székesfehérvár, én.,Székesfehérvári Finommechanikai Vállalat. Kiadói papírkötés. + Trabant 600 és 601 személygépkocsi billentyűs kapcsolós kivitel. (Kapcsolási vázlat.) 2386218
17749
396
Books: Technics
A bányák hősei. Bp.,1953, Bányaipari Dolgozók Szakszervezete. Kiadói spirálkötés, kiadói félvászon mappában, kopott borítóval. Megjelent 1050 példányban. 2412088
17750
396
Books: Technics
Aeroflot Export Soviet Aviation Technics. Aeroflot szovjet légitársaság exportra szánt gépeiről szóló könyv. Orosz nyelven. Gazdag színes képanyaggal. Egészvászon-kötésben. 2406701
17751
396
Books: Technics
Technikai fejlődésünk története. 1867-1927. Kiadja a Magyar Mérnök- és Építész-Egylet. Bp., 1929, Stádium. Második kiadás. Rendkívül gazdag képanyaggal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, hátsó borítón foltok. 2313215
17752
396
Books: Technics
Repülő szerkezettan. Magyar Repülőszövetség Bp., 1955. Kiadói félvászon kötésben Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: