17709.
396. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Társadalomtudomány
6 000 Ft
16,22 EUR, 17,65 USD
Beöthy Leo: A társadalmi fejlődés kezdetei. I-II. köt. Bp., 1882, MTA, VIII+2+429+3; VIII+4+534+1 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, a kötéstáblákon sérülésnyomokkal, névbejegyzéssel és névbélyegzőkkel.