Schneider Árpád Roland: Önműködő kézi lőfegyverek. Bp., 1912, Stampel-... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/396/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Militaria-Katonasag~1000005/Schneider-Arpad-Roland-Onmukodo-kezi-lofegyverek-Bp-1912-Stampel-fele-Konyvkiadohiva~II2409260
2409260
16566
396
Books: Military
Leírás: Schneider Árpád Roland: Önműködő kézi lőfegyverek. Bp., 1912, Stampel-féle Könyvkiadóhivatal. Kiadói papírkötés, sérült gerinc, kopottas állapotban.
: ra