Könyvek: Konyha és kert

Tételek száma: 61

17570.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
25,64
26,32
17571.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
30,77
31,58
[Kugler Henrik (1830-1905)] Kugler Géza: A legújabb és legteljesebb gyakorlati nagy budapesti szakácskönyv és házi cukrászat. Híres magyar és francia szakács-művészek nyomán írta - -.   A polgári és finom konyha legkipróbáltabb vényeivel. A főzés művészetének mester nélküli elsajátítására. A levesek, előétkek, mártások, mindenféle húsnemek, zöldségek, saláták, főtt és sült tészták, torták, cukorsütemények, cukorkák, italok stb. ízletes és pontos készítési módjával. A tálalás, terítés és fölszeldelés magyarázatával. Étlapok, a konyha s a főzési anyagok teljes ismertetése. Számos képpel. Bp.,én., Rozsnyai Károly, 521+1+16 (korabeli reklámok) p. Szövegközti rajzokkal. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel, kissé (foxing) foltos lapokkal.   Dienes Ö. Istvánné Wágner Iréne, Dienes Ö. István (1906-1986) muzeológus feleségének, Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus édesanyjának a névbejegyzésével.
17572.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,51
21,05
27
Rézi néni: Szegedi szakácskönyv, ezernél több ételkészítési utasítással. Bp., 1907, Athenaeum, XVI+484+2 p. Kilencedik javított és a legújabb ételreceptekkel bővített kiadás. Kiadói kopott félvászon-kötésben, két lap szélén szöveget nem érintő hiánnyal, két lap sérült (az egyik javított), egy-két lapszéli szakadással, kissé foltos lapokkal.
17573.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,51
21,05
17574.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,15
6,32
Kugler Géza: A legújabb és legteljesebb gyakorlati nagy budapesti szakácskönyv és házi cukrászat. Híres magyar és francia szakácsművészek nyomán, számos képpel. Bp., é.n., Rozsnyai Károly. Későbbi modern egészvászon kötés, címlapon foltokkal és lapszéli apró szakadásokkal, máskülönben jó állapotban.
17575.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,38
15,79
17576.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,38
15,79
Claus József: Az őszibarack és termesztése. Hungarofruct Kiskönyvtára 16. Bp., 1962, Mezőgazdasági. Második kiadás. Kiadói papírkötés.
17577.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,82
13,16
Nagymagyarország Szakácskönyve. A legjobb magyar háziasszonyok receptjeiből összeállította Lucullus. Bp., é.n., Athenaeum, 159+1 p. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, foltos, hullámos lapokkal, kissé dohos.
17578.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,26
10,53
E. Henneking: Dr. Oetkers Schu-kochbuch. Zusammengestellt: - -. Ausgabe C. Bielefeld, ,August Oetker, 144 p.+ XVI (színes és fekete-fehér képtáblák)+ 1 (kihajtható táblázat) t. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
17579.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,26
10,53
Requinyi Géza: A must erjedése és bakteriológiája. Bp., 1942, Pátria, 128 p. Második, javított és bővített kiadás. Kiadói papírkötés, ceruzás aláhúzással, a gerincen egészen kis hiánnyal.
17580.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,26
10,53
Csepregi Pál: A csemegeszőlő termesztése. Hungarofruct Kiskönyvtára. Bp., 1958, Mezőgazdasági. Második kiadás. Kiadói papírkötés, aláhúzásokkal.
17581.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,26
10,53

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2022 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.