https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/396/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Judaika~1000016/Szentiras-a-csalad-es-az-iskola-reszere-I-kot-A-Tora-ot-konyve-Szerk-Frenkel-Berna~II2410508
2410508
17798
396
Books: Judaica
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
LeÃrás:
SzentÃrás a család és az iskola részére. I. köt.: A Tóra öt könyve. Szerk.: Frenkel Bernát. E. M. Lilien rajzaival. Bp., én., SzerkesztÅ‘i kiadás. Kiadói kopott, foltos félvászon-kötés, a hátsó szennylapon ceruzás bejegyzésekkel.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: hsz
ÉlÅ‘ közvetÃtés