17509.
396. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
2 000 Ft
Dercsényi Balázs, Hegyi Gábor, Marosi Ernő, Takács Béla: Református templomok Magyarországon. Bp.,1992, Hegyi & Társa. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.