17508.
396. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
1 400 Ft
Dercsényi Balázs, Foltin Brunó, G.Györffy Katalin, Hegyi Gábor, Winkler Gábor, Zászkaliczky Zsuzsanna: Evangélikus templomok Magyarországon. Bp.,1992, Hegyi & Társa. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.