1 000 Ft
2,70 EUR, 2,94 USD
Mikszáth Kálmán: Tavaszi rügyek. Abonyi Zoltán rajzaival. Bp., én., Révai. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, és kopott, kissé sérült gerinccel, kissé laza fűzéssel, 1942-es tanári-cserkészparancsnoki ajándékozási sorokkal.