May Károly: A sivatagon keresztül I.-II. Bp., é.n. Athenaeum. Javított... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/396/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~1000024/May-Karoly-A-sivatagon-keresztul-I-II-Bp-en-Athenaeum-Javitott-egeszvaszon-kotesben~II2406060
2406060
17930
396
4800
Kikiáltási ár:
4 800 Ft 12,97 EUR , 14,12 USD
Leírás: May Károly: A sivatagon keresztül I.-II. Bp., é.n. Athenaeum. Javított egészvászon kötésben, kopásokkal
: karap_norbert