Én nem mondok le soha a reményről. Várnai Zseni versei az anyaszívről. DEDIKÁLT! Bp., 1940, Arany János Irodalmi és Műintézet. Kiadói papírkötés, kissé sérült papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban + Várnai Zseni gépelt levele két új verseskönyvével kapcsolatban, saját kezű aláírásával.