Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 316

Seress Imre: Magyar mondavilág. 12 költői beszély. Bp., 1887, Pfeifer Ferdinánd, 119 p. Átkötött modern egészvászon-kötés, az eredeti papírborítót bekötötték, az átkötéskor körbevágták, jó állapotban.
17907.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
17908.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Juhász Ferenc: A csörgőkígyó hőszeme. A szerző által DEDIKÁLT példány. Bp., 1987, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott laminált védőborítóban, jó állapotban.
17909.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
17910.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
17911.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Tolsztoj Leo: A Kreutzer-szonáta. Ford.: Somogyi Ede. Bp., 1895, Robicsek Zsigmond, 158 p. Harmadik kiadás. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kis kopásnyomokkal, jó állapotban.
17912.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Kölcsey Ferencz válogatott munkái. I. Versek. II. Az elbeszélések közül. III. Vegyes beszédek. IV. Országgyűlési beszédek. V. Philosophia és historia. Kis Nemzeti Muzeum 19. Pest, 1871, Heckenast Gusztáv, 287 p. Korabeli aranyozott gerincű félvászon-kötés.
17913.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,19
10,00
Osterreich T. K.: Az okkultizmus és a modern világkép. Ford.: N. Genizse Antónia. Ember és Természet 11. Bp., én., Franklin. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval.
17914.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Kapu Tamás: Ödön üzen... Sajtó alá rendezte: - -. Bp.,[1944], Fény-könyv. Átkötött modern műbőr-kötés, 1948-as ajándékozási sorokkal. Ritka spiritiszta kiadvány.
17915.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Erdődy János: Villon a költő huszonnégy verse, amelyeket halála után négy és félszáz évvel írt - -. A szerző által DEDIKÁLT példány. Bp.,1940,Népszava. Kiadói papírkötés.
17916.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
A két Szikla-vár Erdélyben, vagy Pál és Jolánka szomoru története. 10 képpel. Bp., 1877, Rózsa Kálmán, 2+53+1 p.
17917.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Göre Gábor: Veszödelmek, más szóval nem matska ugrás ide Amerika se. 2. kiadás. Budapest, Singer és Wolfner, é.n. Kartonált papírkötés, kopott borító, foltos oldalak.
17918.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft