8 000 Ft
21,62 EUR, 23,53 USD
Pap Irén (1907-1979): Karlsbadi utca. Akvarell, papír, jelzett. Hátoldalán feliratozott. Üvegezett, sérült keretben. 41x31,5 cm / Pap Irén (1907-1979): Street in Karlovy vary. Watercolour on paper, signed. With description on the reverse. Framed with glass. 41x31,5 cm