Gubcsi Attila (1954-2020): Női akt. Szén, papír. Jelzett. 29x21 cm. Ü... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/396/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500035/Gubcsi-Attila-1954-2020-Noi-akt-Szen-papir-Jelzett-29x21-cm-Uvegezett-keretben~II2409797
2409797
10112
396
Leírás: Gubcsi Attila (1954-2020): Női akt. Szén, papír. Jelzett. 29x21 cm. Üvegezett keretben.
: pelikán_kristóf