Dobrovits Ferenc (1941-1988): Éjszakai madár. Olaj, farost. Jelezve jo... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/396/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500035/Dobrovits-Ferenc-1941-1988-Ejszakai-madar-Olaj-farost-Jelezve-jobbra-lent-halvanyan-Fa-ker~II2406316
2406316
10074
396
Leírás: Dobrovits Ferenc (1941-1988): Éjszakai madár. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent halványan. Fa keretben, 28×21 cm
: pelikán_kristóf