Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
10366.
Jelzés nélkül, feltehetően 1920-40 körül működött festő alkotása: Mediterrán utcarészlet. Olaj, karton. Dekoratív, kissé kopott fa keretben. 57,5x47 cm
10367.
Jelzés nélkül, feltehetően 1920-40 között működő ismeretlen magyar festő alkotása: Gombaszögi Ella (1898-1951) színésznő portréja. Pasztell, karton. 48x37 cm
10370.
Jelzés nélkül, hátoldalán Joseph Hickel Wien 1770 felirattal: Rózsás hölgy fehér galambbal. Olaj, vászon. Restaurált. Dekoratív, kissé kopott historizáló stílusú fa keretben. 65,5x57 cm / Unsigned, with Joseph Hickel Wien 1770 description on the reverse: Lady with rose and white dove. Oil on canvas. Restored. Framed. 65,5x57 cm
10374.
Jelzés nélkül, feltehetően a XIX. sz. első felében működött ismeretlen festő alkotása: Szalézi Szent Ferenc. Olaj, fémlemez. Dekoratív, kissé sérült régi fa keretben. Hátoldalán Laubál István gyűjtő címkéjén feliratozva. 22x17 cm
10375.
Jelzés nélkül, feltehetően a XIX. sz. első felében működött ismeretlen festő alkotása: (Kalazanci ?) Szent József. Olaj, fémlemez, sérült. Dekoratív, kissé sérült régi fa keretben. Hátoldalán Laubál István gyűjtő címkéjén feliratozva. 22x17 cm