Jelzés nélkül, feltehetően XIX. sz. második felében működött festő alk... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/396/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak-jelzessel-jelzes-nelkul~500002/Jelzes-nelkul-feltehetoen-XIX-sz-masodik-feleben-mukodott-festo-alkotasa-Fiu-portre~II2340653
2340653
10373
396
55000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Kikiáltási ár:
55 000 Ft 148,65 EUR , 161,76 USD
Leírás: Jelzés nélkül, feltehetően XIX. sz. második felében működött festő alkotása: Fiú portré. Olaj, vászon, dublírozott. 49,5x39,5 cm Sérülésekkel
: nagy_andras