Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 250
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1570948
10582
396
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Jelzés nélkül: Fiktív címer. Akvarell-tus, papír, 29×21 cm 2411961
10583
396
Jelzés nélkül: Napraforgós csendélet. Akvarell, papír, üvegezett keretben 41x28 cm 2409861
10584
396
3200
Jelzés nélkül: Csendélet. Olaj, karton. Fa keretben, 26x22,5 cm 2404357
10585
396
Jelzés nélkül: Jelenet. Linó, papír, paszpartuban, 14×26 cm 2406017
10586
396
Jelzés nélkül: Falusi utca híddal. Akvarell, papír. Üvegezett fa keretben. 29,5x46 cm 2406023
10587
396
Jelzés nélkül: Utcarészlet templomtoronnyal (Gönc), 1961. Akvarell, papír. Üvegezett fa keretben (paszpartu által félig takart felirattal). 46x29,5 cm 2405902
10588
396
Jelzés nélkül: Csónakázók. Rézkarc, papír. Üvegezett fa keretben. 23x18 cm 2409761
10589
396
Jelzés nélkül: Egyenruhás férfi portréja. Olaj, vászon, restaurált, 78×60 cm 2409220
10590
396
Jelzés nélkül: Menyecske. Olaj, karton, 46x22,5 cm 2409318
10591
396
Jelzés nélkül: Erdei tó. Olaj, karton, sérült, 28x36 cm 2409373
10592
396
Jelzés nélkül: Táj. Pasztell, papír. Lap alja sérült. 32×43 cm 2411836
10593
396
Jelzés nélkül: Csendélet rózsákkal. Olaj, karton, 49×34,5, cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft