Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül

Tételek száma: 250

Jelzés nélkül: Hallo, békák! Rézkarc, papír. 10×13,5 cm
10570.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Jelzés nélkül: Napfényes parkrészlet. Olaj, karton. Fa keretben. 18,5x26 cm
10571.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Jelzés nélkül: Cicák. Olaj, vászon, kartonra kasírozva, sérült. 24x34,5 cm
10572.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Jelzés nélkül: Színes táj. Olaj, karton. 25x32 cm
10573.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Jelzés nélkül: Dombos táj. Olaj, karton. Foltos. 24x18 cm
10574.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Olvashatatlan jelzéssel: Nagytétényi részlet. Akvarell, papír, 10,5×20,5 cm
10575.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Jelzés nélkül: Vízparton. Olaj, vászon. 17x21 cm.
10576.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Jelzés nélkül: Fekvő hölgy. Olaj, vászon. 24x18 cm.
10577.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Jelzés nélkül: Színes kép. Vegyes technika, papír. Sérült. 38x54 cm
10578.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Jelzés nélkül: Csendélet. Tempera, papír. Lap szélén szakadásokkal. 40x50 cm
10579.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Jelzés nélkül, XX. sz. második felében működött orosz vagy szovjet művész alkotása, 2 db mű: Táj épületekkel. Vegyes technika, farost. Fa keretben. Hátoldalán címkén feliratozott, egyik címke hiányos. 28x14 cm
10580.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Jelzés nélkül, 2 db mű: Angyalok földje, mozi. Filctoll, papír. Paszpartuban. 40x60 cm + Tripoliszi kocsma. Filctoll, papír. Fa keretben. 40x60 cm
10581.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft