Komlós bamba vadász a nyúllal, kézzel festett mázas kerámia, jelzett,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/395/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Keramiak~500005/Komlos-bamba-vadasz-a-nyullal-kezzel-festett-mazas-keramia-jelzett-kopott-m22-cm~II2319225
2319225
11076
395
Art-ceramics
Kikiáltási ár:
5 000 Ft 13,51 EUR , 14,71 USD
Leírás: Komlós bamba vadász a nyúllal, kézzel festett mázas kerámia, jelzett, kopott, m:22 cm
: nagy_andras