Kerámiák Tételek száma: 104
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2398720
11097
395
Art-ceramics
Tejes korsó. Rózsaszín mázas keménycserép. XIX.sz. Jelzés nélkül, ónkeretes, kissé sérült fedéllel. Hajszálrepedéssel. m: 21 cm 2397622
11098
395
Art-ceramics
Komlós kerámia váza virág díszítésekkel. Jelzett, kis lepattanásokkal. m: 27 cm 2397649
11099
395
Art-ceramics
Gránit mokkás csészék 5 db jelzett, kézzel festett, mázrepedésekkel 2326378
11100
395
Art-ceramics
Homolya kerámia: anya gyermekével. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan. 15,5 cm 2397797
11101
395
Art-ceramics
Bodrogkeresztúri kerámia őzikék. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 14x11 cm 2396425
11102
395
2200
Art-ceramics
Barna áttört mintás korsó alakú füles díszváza, mázas kerámia, m: 21 cm 2396238
11103
395
2200
Art-ceramics
Női fej formájú kerámia kaspó vagy váza, fehér mázas, jelzés nélkül, repedéssel, kopásnyomokkal, m: 19 cm, d: 12x14 cm 2396459
11104
395
Art-ceramics
Iparművész kerámia harmonikázó legény kutyával, kézzel festett, jelzett (Kerámia iparművész Ksz.), m: 18,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft